| NinaWoolf a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti?^^
in general citesc orice...(preferabil din perioada anilor 1900 big grin)

Răspuns Câştigător
| Jeny1 a răspuns:

Trezirea inteligentei- J. Krishnamurti, asta daca vrei sa scapi de conditionare. Poti arunca o privire aici http://cartilibere.blogspot.com

5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

CAuta autororul Jakai Mor.

| Andrei_2426 a răspuns:

Dracula-bram stroker

| BogdanaV a răspuns:

"Legături Primejdioase" de Choderlos de Laclos.

| schafer a răspuns:

Citeste dune... mie mi-a placut foarte mult

| know a răspuns:

Salut... ti-as recomanda sa citesti cartile lui Jules Verne, mie unul imi plac extraodinar de mult(ca de ex:Insula misterioasa:X, sau Capitan la 15 anitongue si multe altele...) funda?love struck