| Popa_Tudor_1985 a întrebat:

A primit cineva până acum banii în cont în urma cererii ANAF pentru taxa auto sau timbrul de mediu?
Daca da, după cât timp de la depunerea cererii. Mulţumesc

Răspuns Câştigător
| Bogdan815733 a răspuns:

Salut, am depus actele pentru restituirea taxei de poluare in 31. 08. 2018 ultima zi in care se puteau depune. Astazi am fost la anaf sa intreb si mi-au spus ca sunt facute statele de plata si ca banii imi vor intra in cont saptamana viitoare, eu ma intreb daca intra banii cu tot cu dobanda sau o dau separat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am depus in iunie, in septemrbie cand am intrebat mi au zis sa am rabdare ca sunt cateva zeci de mii inaintea mea

| nelyjoly a răspuns:

Salut. Am depus actele in martie 2016 si bani mi-au intrat in cont iunie anul acesta.