| anonim_4396 a întrebat:

Am examenul la traseu pentru a doua oara, sala am luat-o de 2 ori cu 26 de puncte dar la traseu am fost respinsa pe motiv citez "va pierdeti cumpatul la volan doamna"am condus bine dar pe ultima suta de metri mi s-a oprit motorul am dat cheie sa plec de pe loc dar politistul mi-a calcat frana.As vrea un sfat ce sa fac sa nu ma pierd la volan si sa nu am emotii asa mari?

9 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Subscriu integral la sfatul lui mario.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa luati legatura cu instructorul auto si sa îi explicati problema pentru a nu mai avea surprize la urmatorul examen. Chiar daca acesta va solicita sa mai faceti niste ore in plus.

| marioBARCELONA a răspuns:

Cauta-ti un instructor foarte bun, mai faci cateva ore cu el pana cand isi da acceptul ca esti pregatita, pentru ca in acest moment cu siguranta nu esti la valoarea ce te-ar ajuta sa nu ai probleme la traseu.
Succes!

| EUSIATIT a răspuns:

Ceva ore de trseu in plus si daca esti emotiva o pastla ceva inainte extraveral sau ceva sa fii mai degajata. probabil te ai grabit si de aceea ti-a spus asa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc tuturor pentru sfaturi! mai am cateva zile pana la examen.deja sunt mult mai stapana pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspund pentru Jenny si pentru ceilalti am picat din nou traseul. Examenul asta cred ca tine mai mult de noroc.Nu stiu daca mai are rost sa incerc.Va multumesc tuturor pentru sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa totul deoparte si atunci vei capata incredere in tine si nu te gandi prea mult fa doar ce ai de facut si va fi ok. Uita ca esti cu poltaiul in masina si imagineazati ca esti cu tatal tau si vrei ca totul sa fie bine sa nu il dezamagesti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspund pentru toti cei care m-au incurajat, am luat permisul de conducere acum o saptamana.Va multumesc tuturor.

| jenny a răspuns:

Cand dai traseul gandeste-te ca esti cu instructoru langa tine nu cu politaiu. Ia un calmant in ziua respectiva si citeste o rugaciune.Bafta si te rog sa ma anunti ce ai facut.