| Koveshanu a întrebat:

Am luat sala din a doua incercare, am dat traseul care l-am picat la prima incercare. Acum ca va trebui sa dau sala iar, platesc doar 6 lei sau mai mult? 80 lei sau ceva de genul? Va multumesc!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

64 ron era acum 2 ani cand am dat in BV iar la autobuz.

| Yamaha123 a răspuns (pentru mgtow):

loser

| mgtow a răspuns (pentru Yamaha123):

Si tu esti looser pretul ramane fix a 3º oara cand da teoria nu mai urca deloc, difera putin din oras in oras.

| Yamaha123 a răspuns (pentru mgtow):

AAAAA!

| Yamaha123 a răspuns (pentru mgtow):

Pai eu ce am zis ma!

| mgtow a răspuns (pentru Yamaha123):

Creste pretul mai mult ma! Dar nu ai zis pana la limita de 60 lei.

| Yamaha123 a răspuns (pentru mgtow):

I-a uitate mai sus!

| Yamaha123 a răspuns:

Dai cam vreo 60 lei
De cate ori cazi la oras creste pretul mai mult
Bafta la yin yang

| Goguletzu a răspuns:

Varianta cu mai mult

| Adikis a răspuns:

Inainte cand ai facut dosarul ai platit 2 taxe : taxa permis de conducere si taxa de examinare, acum va trebui sa platesti tasa de REexaminare, care e la fel ca cea de examinare deci 6 lei. Dai tot cat ai dat dupa ce ai picat prima data la sala.

| bula2014 a răspuns:

Dar daca ai cazut traseul, DE ce totusi vrei sa ne omori?