| Cristian276 a întrebat:

Am și eu un Dacia Logan, mai vechi, 2004-2007 nici nu stiu ce an că nu e al meu. Întrebarea este de ce are centuri pe bancheta din spate dacă nu are suporturi să le prinzi? Eu dacă iau pe cineva și nu am suport de centură ce fac? În lege scrie clar că toți pasagerii trebuie sa poarte centura. Și încă ceva, așa vine mașina din fabrică, fără suporturi, sau au fost scoase?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cauta pe sub bancheta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Are suporturi, probabil sunt băgate sub bancheta. Ia caută le

| Cristian276 explică (pentru suntserios):

Am băgat toată mâna dar tot nu le am găsit

Răspuns utilizator avertizat