| fluxreflux a întrebat:

Am un Chevrolet Spark din 2007, e noua masina si tot se aude un tiuit. Nu stiu de unde provine, dar nu ii dau de capat. Am fost si la service, dar nici aia nu stiu prea mult. Plus ca pierde si curent, iar mencanicul a zis sa iau fise si bobina, dar nu prea mi-a inspirat incredere. Habar nu am ce sa mai fac. E masina mica de oras, utila pentru parcarile Bucurestiului.

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Du-te la alt mecanic daca nu ai incredere in el. Nu te arunca la primul vezi si o alta opinie.