| CrYsTyYy a întrebat:

Am un opel zafira din 2001 motor 1.6..etc.Pe computerul de bord imi arata doar postul radio ora si data.Consumul nu arata...Este stricat computerul sau este vreun buton ascuns pentru asta?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca-mi dai o adresa de mail pot sa-ti trimit un manual de Zafira, daca te intereseaza!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu are acesta optiune versiune de dotare pe care i ai. cauta in cartea tehnica

| Igama a răspuns:

Intreaba-i pe cei de la service sau un prieten care are, la fel ca si tine, operl zafira.

| Ford a răspuns (pentru Igama):

laughing Ce s-ar face omenirea fara sfaturi inteligente.

| CrYsTyYy explică (pentru Ford):

Stiu...mi-a fost foarte de folosbig grin