| Cosminel1192 a întrebat:

Are cineva Vw Passat din 2000-2003?
Cat consuma si cat costa intretinerea ei?

* La ce bani se gaseste una buna?

3 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La anii astia gasesti un Passat B5 iar cu 4000 de euro gasesti unul in stare buna. Tot ce e sub 4000 de euro e janghina si are motorul obosit.

''Cat consuma si cat costa intretinerea ei?''

Consumul depinde de versiunea de motorizare iar intretinerea costa mult ca-i Passat nu Dacia. Ca sa coste putin trebuie' sa-l repari ca ghiolbanu cu piese de la dezmembrari care sunt la fel de proaste ca alea care au cedat si vor ceda si ele in cel mai scurt timp. Cand vorbesti de intretinere la o masina sh veche de 12-15 ani de zile nu te referi doar la schimb de ulei+ filtre si placute, trebuie sa te astepti la orice.

| Andrei_Stroia_1990 a răspuns:

O gasesti in Germania la 3000 euro luxoase adica intetinute consuma maxim 6 %

| RB26DETT a răspuns (pentru Andrei_Stroia_1990):

Nu inteleg, i-ai raspuns la o intrebare la care este greu de raspuns ca trebuie sa-i dai toate modelele ca nu a spus motorizarea! Daca baiatul are motor de 4 litri W8? http://www.auto-data.net/ro/?f=showCar&car_id=8928?