| WhMan a întrebat:

As dori si eu o masina mai buna. mai noua. si mai puternica. dar ma intereseaza ceva mai ieftin. O marca, un model ceva mai ieftin si bun...

Răspuns Câştigător
| OnlyOlly a răspuns:

Un bmw seria 5 cu pachetul m pe el din 2004 te-ar ajunge cam 10 mii de euro sau un seria 5 simplu ori un seria 3 din 2007-2008

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna ieftin? vrei ieftin ia ti o Solenza. gasesti la 1500E

| IMC90 a răspuns (pentru suntserios):

Solenza nu se mai fabrica de cand eram eu la scoala generala rolling on the floor
Ti se pare noua?

| suntserios a răspuns (pentru IMC90):

Da a zis undeva ca vrea noua? A zis mai noua. Mai noua poate sa insemne si 10 ani. poate acum are o masina de 20 ani si vrea una mai nou. Daca nu a dat niciun detaliu si a zis doar ca vrea ieftina ce sa ii fac?

| IMC90 a răspuns (pentru suntserios):

La 10 ani, deja a intrat rugina in ea, nu se poate numi ''masina mai noua'' (tot un harb e)...