| Sam5556 a întrebat:

Astăzi când am fost prin oras cu masina, am facut o pauză și am tras pe dreapta la umbră.
Am ridicat capota puțin, am pus mana pe locul acela unde este filtrul de aer(nu stiu cum se numește) și era foarte încins, dar capota și alte componente în afara de motor erau reci.E ceva normal?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ai pus mana pe tevile de evacuare a gazelor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e normal ca motorul unde arde benzina sa fie incins? Hmm

| sierra1 a răspuns:

E ceva normal?
da, este.

| relian a răspuns:

Pune mana frate pe o fata ceva, dao la jalea de masina laughing uite si tu ce chestii faci pui mana pe masini incinse in loc sa puo pe femei in calduri laughing naspa

| mgtow a răspuns (pentru relian):

Cand aud de romani fug alea imediat

| HotShot a răspuns (pentru mgtow):

Sofer capsunar, fug alea de tine?
Mai spala-te si tu.

| relian a răspuns (pentru HotShot):

Adica care capsuni? E f bine, unde nas cara si eu capsuni din alea coapte, bune laughing Omu vad ca a scris mie nu tie.Tu te bagi in sama asa aiurea? Macar raspunde omului ceva, dupa poti sa discuti si cu restul pe aici.