| BudureAlin a întrebat:

Am primit un scuter marca Piaggio din italia, nu este folosit de aproximativ 5 ani, a fost luat nou atunci, fabricat rencet fata de cumparare, inainte de a fi demontat (s`a luat rezervorul si mtorul de pe el) a fost probat... 2 persoane au mers 90 cu el. Ce model ar putea fi? Merita reparat daca a fost tinut totusi la scut timp de 4 ani?big grin multumesc.

Răspuns Câştigător
| EndOfJoke a răspuns:

Salut! Baga id meu:mihai_iordache95 ca sa imi dai niste poze cu scuterul si iti pot spune ce model de piaggio este.
Daca scuterul este pe injectie nu se merita sa bagi o mie de lei in el, in schimb daca este carburator se merita sa i cumperi motor nou si un rezervor.
Bafta si astept poze daca doresti bineintles!

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

nu

| MoroClau a răspuns:

Normal ca merita reparat happy

| BudureAlin explică:

Da mah laughing da e de gratiss laughing... nu trebuie sa-l cumpar sau ceva de genu thinking