| George455 a întrebat:

Poate careva să-mi spună care este (aproximativ) cea mai ieftină asigurare la mașină în România?
Menționez că am un Ford Fiesta din 2001, iar eu sunt elev, 18 ani şi am permis de o săptămână jumate.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri pe un calculator RCA online si vezi ce cotatii iti da... sub 1500ron/an nu cred ca vei gasit in cazul tau

2 răspunsuri:
| BogdăneI a răspuns:

Trece masina pe numele parintilor cum a spus Piftea 123. Asigurarea e cu mult mai ieftina decat pe numele tau si oricum nu are nicio relevanta numele din talon, decat in cazuri extreme.

| Piftea123 a răspuns:

Din propria experienta te sfatuiesc sa treci masina pe numele parintilor.