| Cntbogdan2805 a întrebat:

Salut, am un audi A8 D3 2005. Astăzi am verificat siguranțele și am observat ca după ce am pus siguranțele la loc navigația a rămas ridicată și nu funcționează, panoul este complet închis, nici măcar becurile nu funcționează. Navigația nu se deschide. Am verificat din nou siguranțele, toate sunt ok și la locul lor. Aștept răspunsuri, mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Gligore2000 a răspuns:

Trebuia sa deconectezi o borna de la baterie inainte sa extragi vreo siguranta. Acum cred ca ai vreo 50 de erori memorate in ECU.
Trebuie sa te duci la cineva care are tester sa le stearga.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai umblat la sigurante daca ele erau bune? Defectul este din alta parte du masina in servis degeaba te bagi tu ca o faci praf.

| Cntbogdan2805 explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu ești in stare sa verifici niște siguranțe te rog frumos sa părăsești aceasta pagina și da ne pace cu service tău! Pe de al de prosti ca tine face bani Costică de la colț care schimba o siguranța și totul merge o zi buna!