| AdrianRoberto942566 a întrebat:

Cand sa deschid dimineata masina cu cheia telecomanda nu s-a mai deschis decat manual, porbagajul este inchis si nu se mai deschide. Am incercat sa sincronizez cheia toata ziua, apasand pe inchide punand contactul, tot ce am gasit pe net. Poate este o siguranta arsa? Habar nu am. Probelema este ca se inchide doar usa de sofer si e greu sa o las deschis pentru ca este Romania. Opel ASTRA H 2005 1, 7 CTDI... Stie cineva? A mai trecut prin asa ceva? Sau sa ma duc la un service? Multam.

4 răspunsuri:
| Cory89 a răspuns:

Poate ai ramas fara baterie in telecomanda?

| AdrianRoberto942566 explică (pentru Cory89):

Baterie verificate. Tot cap coadă

| Cory89 a răspuns:

Poate ai ramas fara baterie in telecomanda

| Trex157et777 a răspuns:

Ori din cheie ai ceva eroare sau cum ai spus tu o siguranta arsă! Am pățit și eu la un ford focus din 2000 ca intr-o zii cand ma duc sa deschid masina nu se mai deschide decat manual! Verifică sigurantele si daca este in regula recomand sa te duci la electrician desigur pentru masina!