| Num3Ascuns a întrebat:

Care este cea mai puternica masina care are un pret mic? Eu stiam de monaro dar ci ca Pontiac este aceeasi masina doar ca are un pret mai mic. Funda

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Depinde la ce te referi cand zici "pret mic" cea mai puternica masina este noul bugatti veyron super sport cu 1200 cai putere, este singura masina de strada pana in prezent care atinge 431 km/h, dar este si cea mai scumpa masina.
Despre ce zici tu despre Monaro si Pontiac, dintre astea doua
Vauxhall Monaro vxr
motor V8
5665 cc
387 cp 5800 rpm,
Max RPM:
6000 rpm
Transmisia in 6 trepte.

Pontiac GTO
5970 cc
motor v8
400 cp 5200 rpm
Max RPM:
6500 rpm
transmisie in 6 trepte

Deci Pontiac are cativa cai putere in plus.

7 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

@ghibaflo uita-te la preturi Mc Laren http://www.informatiiauto.ro/......id347.html
Bugatti SS http://www.topspeed.com/......92421.html
Bugatti Veyron SS costa PESTE un milion noua sute de euro(1, 900, 000€), am scris si in litere ca sa citesti bine.
@3d boy_snow Pai in Europa nu prea gasesti de vanzare, nu prea sunt multe masini Pontiac gto in europa, deci la mana a doua din SUA daca iti iei un Pontiac Gto... depinde in ce stare este, la vreo 17. 000-30. 000 dolari. Piesele... cred ca iti dai seama si tu daca iti iei o masina din SUA si sa fie si GTO.

| Dannyjj a răspuns:

@ghibaflo vad ca ai dreptate intr-adevar, iti multumesc ca mi-ai adus la cunostinta acest lucru.

| ghibaflo a răspuns:

@Dannyjj ...nu Bugatti Veyron SS este cea mai scumpa masina din lume ci McLaren

| ghibaflo a răspuns:

Ma refer la McLaren F1,

| Num3Ascuns explică:

@Dannyjj cat costa Pontiac GTO in europa? Piesele sunt scumpe?

| RUMBURAK a răspuns:

Eu am avut o masina fantastica.era ca o bomba si costa destu de putin. vw golf gti (seria 3). cel cu dunga rosie pe masca din fata. e nervoasa de serie. nu era modificata.