| Andd_5752 a întrebat:

Ce ati alege intre un golf 4 (2000)sau peugeot 207(2003)? sunt f indecisathinking

15 răspunsuri:
| ALEx_7862 a răspuns:

Vezi in ce pret iei golfu ca, cred ca in 5000 daca dai iti iei si unu de 2002winking ai grija analizeaza bine pretulwinking
are dreptate distributia la peugeot e 13 mil la golf e 15laughing dar nu se compara golfu cu peugeotuwinking golfu merita fiecare banutz.

| adryano_3550 a răspuns:

Golf normal si sa comparam un pic intretinerea la golf si la pejo si sa vezi ca sunt mai eftine de wv, francezi sunt hoti is scumpe piesele pana si de logan sunt foarte scumpe, ia-ti golf fara sa stai prea mult la ganduri si daca ii dizel e si mai bestial... succes si sa ne zici si noua decizia ta, bafta multa

| hândel a răspuns:

Peugeot 207, pentru. design-ul putin mai feminin, pentru. consumul mai redus de combustibil, puterea mai micuţă, pentru. plusul de siguranţă... Peugeot 207 se comporta relativ bine la drum, şi sunt convins că pentru. o fata va fi confortabil. Părere din proprie experienţă, cu ambele modele.

| GdX a răspuns:

Golf normal.

| geo_1909 a răspuns:

Golf normal e mai tare poti sal tunezi mai bine nu ca peogeotu

| Robi78 a răspuns:

Ctegoric Golf 4. Daca il gasesti si cu motor de 1. 9tdi-101cp e beton.Bani de motorina sa ai si ...cam atat.

| Sofer a răspuns:

Alege cu incredere Golf 4 1.9 TDI 101 cp/110cp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peugeot 207

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcile sunt la fel de bune. eu am un 207 din 2008 si sunt f f multumit. ar trebui sa te uiti la starea lor, km parcursi, unde au fost parcursi, in tara sau in strainatate si sa faci o "tura" de proba cu fiecare ca sa vezi care "manusa" ti se potriveste

| andalu a răspuns:

Eu as alege Peugeot 207 (masina cu un design cochet, destinata femeilor.)

| NoKidding a răspuns:

Golf.

| jocuri888 a răspuns:

Peugeot 207(2003) daca esti fata o sa ti se potriveasca sper ca te am ajutat papa

| bascacara a răspuns:

Fara nici o indoiala asi alege golful...nici nu prea ai avea dc sa stai pe ganduri.niciodata nu se poate compara golful cu peuget.am avut peugeot. si sincer e un fel de dacie da mai evoluata foarte putin.si golf au 2 prieteni de ai mei.masinile sunt ok

| Andd_5752 explică:

Ms pentru raspunsuri :*

| sereoja a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine un golf 4! pentru o domnishoara este cu mult mai bun mai komod...