| Demeister a întrebat:

Ce înseamnă maşină "foarte scumpă"?

Răspuns Câştigător
| Anonymous15 a răspuns:

Bugatti, Ferrari, Lamborghini, McLaren si Porsche. Cam asta inseamna masina foarte scumpa!

| Pool77 a răspuns (pentru Anonymous15):

Aston Martin? Subaru? Mitsubishi? Range Rover?

| Gonrax a răspuns (pentru Pool77):

Koenigsegg?

| Pool77 a răspuns (pentru Gonrax):

Asta deja e alta categorie.

| KodrutZ a răspuns (pentru Anonymous15):

Asta asa, ca sa te afli in treaba. Porsche pleaca cu mult sub limita de sus a unor modele de varf de la BMW sau Mercedes, si nu numai.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul cat sa fii rapit daca o detii

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca dai multi bani pe ea?

| alexandrualind a răspuns:

Sa dai multi bani pe ea.

| Adbbmsh a răspuns:

Masina foarte scumpa = o Masina pe care nu si-o permite romanasul de rand.

| MarvelStars28 a răspuns:

Inseamna o masina pe care nu si-o poate permite cel care foloseste aceasta structura. Eu daca sunt miliardar in euro, nu exista vreo masina sa nu mi-o pot permite deci nu exista masina foarte scumpa pentru mine. Daca sunt salariat cu minim pe economie si am buget pentru o masina de 1000 de eur, un logan dd 6500 eur este o masina foarte scumpa.

| MarvelStars28 a răspuns:

@Anonymous15 cum sa compari Bugatti cu Porsche? Cel mai ieftin Veyron sare de 1 000 000 eur, pe cand un Boxter e vreo 50 000. De 20 de ori mai ieftin.

| Moraru_Alex_1975 a răspuns:

Ati uitat de Pagani happy