| anonim_4396 a întrebat:

Ce masina imi recomandati in 3000e? Specificati si de ce.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Chevrolet Aveo la banii astia.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ford Focus 1.8 TDDI/TDCI. Ca asta are unul din prietenii mei, m-am folosit mult de ea in ultima perioada, si mi se pare super ok la toate capitolele, mai putin la parcari (anticipezi formele bine dar e maaaare si vireaza cam larg) si protectie anticoroziva, care trebuie facuta de proprietar, la orice service, cu ceara auto pentru cavitati (investitie mica, la 2-3 ani sau mai mult, in functie de rulaj).
Golf 4 nu recomand in nici un caz, si cu din ala ma "dau" des. Multe erori in bord, ESP-ul in special e mort la aproape toate, tinuta de drum proasta, spatiu insuficient la picioare atat in fata cat si in spate (si nu sunt inalt), tot taranul are asa ceva in curte langa faiton, au km multi si sunt date inapoi de catre samsarii din Romania.

| kyliejenner a răspuns:

Masina de tuns iarba

| MariuS88c a răspuns:

Depinde, la ce vrei sa o folosesti?

| MariuS88c a răspuns:

Vrei sa o folosesti pentru transport de ceva, vrei pentru familie, stiu eu?