| RagaV a întrebat:

Ce vehicule (atv'uri, motoscutere etc) pot fi conduse, nu neaparat pe drumuri publice, fara permis de conducere si fara a avea varsta implinita de 16 ani?

5 răspunsuri:
| silvester13051996 a răspuns:

Toate, daca nu e pe drumuri puplice.

| temugin a răspuns (pentru silvester13051996):

Ai zis-o tare p-asta!

| unknownn a răspuns:

Pai daca nu mergi cu el pe drumuri publice crezi ca sta politia in camplaughing?

| dru1darius a răspuns:

In afara drumurilor publice pot fi conduse si tancuri ca nimeni nu iti are treaba, pe drumurile publice sub varsta de 16 ani, poate fi condusa o bicicleta, care este permisa de la varsta de 14 ani, in rest nimic alceva

| boqdan19 a răspuns:

In Romania se permite orice.happy