| Hukky a întrebat:

Cine stie de unde pot cumpara o husa din acelea pentru rezervorul lichidului de frana fata la o motocicleta kawasaki ninja zx 6r

Răspuns Câştigător
| CitaAlex a răspuns:

Http://www.oxfordmoto.ro/cumpara/husa-rezervor-lichid-frana-282. Sper ca ai gasit ce.ti trebuie :D

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Lichid de frana...aha...nice troll.

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Scuza-mi comentariul, nu stiu pe ce am apasat dar s-a pus paste la ceva ce am scris acum ceva timp peste ce voiam sa scriu. Greseala mea.

| CitaAlex a răspuns:

Internetul este atat de mare incat vei gasi cam tot ce cauti.

| Hukky explică (pentru CitaAlex):

Dar nu stiu cum se numeste ceea ce caut si asa nu gasesc.