| cuminte1rau a întrebat:

De ce nu imi merge kilometrajul la bicicleta? am unul ca acesta http://www.youtube.com/watch?v=r3nxkRbkwr0&feature=relat ed

1 răspuns:
| KaPy2 a răspuns:

Pai nu-ți merge deloc?, adică nici nu se aprinde?, sau se aprinde și nu-ți indica, dacă se aprinde și nu-ți indica vezi ca ai ceva pus pe o spiță de la roata, trebuie sa fie la același nivel(nu una sa fie distanțată un cm fata de cealaltă), vine ceva prins pe furca și ceva pus pe spiță, desfă aia după spiță și vezi sa se intersecteze amundoua piese și trebuie sa-ți indice, funda?