| JustDoitforme a întrebat:

Salut, nu de mult mi-am luat un kilometraj pentru bicicleta, dar am o problema. L-am instalat cum arata si la instructiuni si am vazut ceva videouri si pe y.t, dar tot nu merge. Nu-mi arata deloc viteza cu care ma misc si nu este defect, l-am schimbat pe primul crezand ca este scricat. Am un kilometraj ca acesta http://www.youtube.com/watch?v=r3nxkRbkwr0&feature=relat ed cine poate sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| subfocus a răspuns:

Dupa ce l-ai montat conform instructiunilor trebuie sa iti setezi diametrul de la roata si sa alegi functia de viteza curenta sau ceva de genul. abia dupa iti arata. dai raspuns daca nu reusesti

| Prince_Peiu_1991 a răspuns:

Distanta dintre magnet si cealalta piesa trebuie sa fie cat mai mica... minim 5 milimetri