| Anitta_Karla_1990 a întrebat:

Hey as dori si eu o masina buna second hand pana in 3000-5000€ as vrea un bmw sau pasat ceva

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca vrei bmw la 3000 euro... de ce nu Jaguar sau vreun Porsche?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Imi pare rau sa aduc furtuna peste curcubeul tau dar la banii astia nu poti gasi decat niste junghiuri cu marcile dorite de tine.

| Anitta_Karla_1990 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ba nu prea ma pricep la masini... cu maxim 11000ce pot gasi?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Anitta_Karla_1990):

11000 de lei sau de euro?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Anitta_Karla_1990):

Gasesti BMW-uri in stare decenta la banii astia. Un seria 1 de prin 2010 de exemplu :
https://www.autovit.ro/anunt/bmw-seria-1-ID7Gj8I7.html#3273ca7afe