| anonim_4396 a întrebat:

Care ar fi o masina second-hand cat de cat ok pana la 3000 lei? Cum ar trebui sa arate?

Va rog sa raspundeti doar daca vreti sa ma ajutati. Nu am nevoie de raspunsuri ironice sau irelevante.

Ofer funda!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva, avand in vedere ca pentru predarea la Remat, a unei masini care merge pe propriile roti dar nimic altceva, se obtine o suma de 6.500 lei.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nimic. Daca vrei iti vand o masina de spalat vase, tot atata face.

| Ungur_Andreea_1995 a răspuns:

Poti sa iti cumperi o masina teleghidaya de 3000 de lei. E PREA putin pentru o masina. Un telefon ii 15000dar o masina, cat crezi tu ca ar fi? Doi leuti?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ungur_Andreea_1995):

Mdah, genul ala care nu are bani de un plin pe luna, plinge ca trebuie' sa puna cauciucuri de iarna, dar are impresia ca isi permite masina. 3000 RON dai pe un set de cauciucuri de iarna bune si un plin de benzina in puii mei!

| Marius_Marius_1995_Dard a răspuns:

La banii ăstia găsești o dacie!