| seby8873 a întrebat:

Imi poate spune cineva sau imi poate da un sfat ce masina buna mi-as putea procura cu 5000E. De preferat sport.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe primul loc ar fi un Golf 4, si daca vrei ceva chiar sport dar cu un consum ceva mai mare un Hyundai Coupe sau pe la Peugeot un 307 coupe, au si modele decapotabile cei de la Peugeot si ar mai fi o idee un Audi S4 dar chiar nu il recomand fiindca il iei vechi din `99-`02 cel mai noi si cu multi km + ca motoarele de Audi sunt motoare de Volkswagen fortate si daca sunt foartate automat se uzeaza repede si pica repede... nu recomand Audi nimanui decat celor care vor fite si figuri si au mii de euro de bagat in masina!

| ciprian_3266 a răspuns:

Un bmw e46
Un Golf 4 din 2000
Un audi s4 din 2000

| Lucian_9659 a răspuns:

Depinde cat de pasionat esti pentru lucrul asta ai putea sa-ti iei o toyota supra sunt ff bune ma refer ca masina sport numai ca consuma ceva dar mna odata ce vrei masina sport nu conteaza cat consuma sau ce motor are conteaza cati cp are bafta