| imihaistoian a întrebat:

La cati km se schimba uleiul si filtrele la un Logan din 2004 sh? La 10 000 sau 15 000?

Răspuns Câştigător
| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

La 15000 km se face revizia sau la 2 ani...te sfatuiesc pentru filtrul de aer sa faci la 10.000 sau chiar mai putin pentru ca e mult praf la noi si se uzeaza rapid.

2 răspunsuri:
| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Benzina sau motorina?

| imihaistoian explică (pentru Radu_Hariga_1988):

Benzina

| Radu_Hariga_1988 a răspuns (pentru imihaistoian):

La 15000 km se face revizia sau la 2 ani...te sfatuiesc pentru filtrul de aer sa faci la 10.000 sau chiar mai putin pentru ca e mult praf la noi si se uzeaza rapid.