| aneta_1761 a întrebat:

Pe ce site pot pune o masina la vanzare fara costuri, fara okazii.ro altceva dac stiti

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Www.bestauto.ro E cel mai bun, mai ales pentru ca totul e clar, luminat, se vede bine si e foarte vizitat. Din cate stiu, e fara costuri. Un prieten si-a luat masina de aici si tipu de la care a luat'o postase anuntul de 20 de minute. Deci ti'l sugerez cu caldura:)

8 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Incearca www.autovit.ro, iti faci cont si iti expui oferta:P

| liviupaun a răspuns:

Autovit.ro, anunturi.ro,era site-ul de pe promotor.ro(autopro.ro parca)

| TeO_3022 a răspuns:

Autovit.ro

| coco_9516 a răspuns:

Inafara de cele spuse mai este anunturi auto.ro.

| Adr1an a răspuns:

Autovit.ro - cel mai mare targ de masini din Europa
mobile.ro/de - site de origine Germana cu masini din toata Europa, deci s-ar putea sa ai si cumparatori straini.

Bafta multa si Sarbatori Fericite!

| MeAdrian a răspuns:

Mobile.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4tuning.ro

| marcelitto11 a răspuns:

Variante.ro