| Zeppyk a întrebat:

Recomandare instructor auto (masina cutie de viteze automata).

Va rog sa imi spuneti daca stiti un instructor bun pe masina cu, cutie automata. Doar experiente pozitive ( sau negative ), va rog sa nu intrebati de ce nu manuala, sau sa oferiti raspunsuri pe langa subiect.

Multumesc frumos.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Instructorii nu se impart pe categorii referitor la cutia de viteze.Trebuie sa le cunoasca pe toate.Ti-am raspuns dar de acum un an cred ca ai facut si scoala.