| Alex_Mic_1994 a întrebat:

Am achiziționat un player 2din model 7018b, l-am montat pe golful meu si aici incep problemele. Nu am sunet in masina. La montaj a mers, după Nu s-a mai auzit nimic din boxe. Am desfăcut tot, am deconectat mufa iso de la boxe, am pus-o inapoi si surpriza, a mers, dar nu pentru mult timp. Deci daca scot mufa si o bag, am sunet, dacă nu aud doar sunetul placut se diesel ( ma rog, de tractor laughing ). A mai întâmpinat cineva aceasta problema? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

E posibil sa se defecteze de nou multi oameni intampina aceste probleme