| lau23 a întrebat:

Salut am doua intrebari: 1. In Romania este permis Nos-ul (Nitrous Oxide Systems)? 2. Ce informatii puteti sa imi oferiti avand in vedere categoria a1, dar si despre motociclete ce recomanda aprilia yamaha honda? Doresc raspunsuri cat mai detaliate de asemenea ofer si funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

1. Nu e permis - 2. cu A1 multe info nu prea se tin in considerare doar sa nu depaseasca 11 kw si 125cc apoi fabricantii aprilia si yamaha, honda trebuie sa ai bani garla ca sa pui mana pe una de aia altfel nu ai sanse. In tara se strica indarat o motocicleta buna la ce drumuri sant.

| lau23 explică (pentru mgtow):

Banii nu sunt problema dar urmeaza sa dau a1 si nu stiu ce sa aleg unii zic yamaha yzf... fiecare cu parerea lui. Daca te-ar prinde cu nos ce ti-ar face?

| mgtow a răspuns (pentru lau23):

De obicei nu zice nimic, daca are homologare una alta dar la ce drumuri sant in tara nu prea ai ocazia sa il folosesti. Dupa ITP nu e permisa montarea acestui sistem.

| lau23 explică (pentru mgtow):

Aha ok mersi pentru sfat bine de stiut dar am mai observat la unele motoare scot flacari pe toba ai habar? sau informatii utile despre motoare in special a1?

| mgtow a răspuns (pentru lau23):

Flacara aia e de la NOS o fac sa impresioneze publicul.

5 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Din cate stiu nu e.