| Anonim77997 a întrebat:

Eu sunt in situatia de a repeta BAC-ul. Avand in vedere ca l-am dat anul trecut in a doua sesiune si l-am picat, ar trebui sa platesc o taxa de reinscriere? Sau ce proceduri se aplica? Cat mai multe informatii sigure daca puteti sa-mi oferiti. Dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Oricum trebuie sa faci o cerere de inscriere, dar ar fi absurd sa mergi la inspectorat. Mergi la scoala ta si o sa se ocupe secretarele.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cand te duci sa te inscrii la bac, la scoala, platesti si taxa. Nu e mult, parca 30 lei. Nu e complicat. Dar taxa se aplica daca l-ai picat de 2 ori, parca asa era...

| Anonim77997 explică (pentru Bondarel99):

L-am picat o singura data, si asta datorita neprezentarii la doua dintre probele scrise si probele orale. Am auzit ca ar trebui sa ma duc la Inspectorat sa depun o reinscriere si probabil si o taxa. Dar iti multumesc foarte mult pentru raspuns. M-ai linistit putin. laughing

| Bondarel99 a răspuns (pentru Anonim77997):

Oricum trebuie sa faci o cerere de inscriere, dar ar fi absurd sa mergi la inspectorat. Mergi la scoala ta si o sa se ocupe secretarele.