| RB26DETT a întrebat:

Salut, am fost lovit recent in partea stanga fata de cineva ce ma depasea, mi-a taiat fata, impactul a fost destul de violent, de atunci masina pare sa traga putin intr-o parte, am fost la service, au tras de toate rotile, masina nu are niciun joc, treaba cu trasul intr-o parte se poate rezolva facandu-i geometria? Daca tin volanul drept masina vireaza foarte usor stanga si daca-l las liber cateodata are tendinta de a vira stanga usor.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Daca șasiul nu e deformat, rezolvi din geometrie roți.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Trebuie facuta geometria.
Cel mai probabil s-a indoit un brat, bieleta, telescop sau capat de bara.

Răspuns utilizator avertizat