| Vulturraul05 a întrebat:

Salut, am un scuter gy6 4t si am schimbat semiluna si racul de vreo 3 ori si imi rupe dinti ba la semiluna sau rac.

Din ce cauza poate fi?

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Nu exista semiluna
Pune mana și câtă schema explodata a acelui motor și exprimate exact cum este numele piesei respective.la care vrei sa te referi

Eu am reparat din plăcere 10 ani motorete nu exista semiluna

Asta este invenția unui om care are nevoie urgenta să își îmbogățească vocabularul spre al standardiza pentru că noi cei de reparam motociclete să te putem ajuta

Dar dacă tu ne spui noua cuvinte de care noi nu am auzit în viața noastră nu ne putem imagina la ce te referi

Așa că măcar dai câteva poze