| DanySpeedy a întrebat:

Salut, Am un Seat Leon 1.9 TDI si de cand am cumparat masina am constatat ca masina mea se aude putin mai tare decat celelalte masini diesel, ma refer la motor se aude ceva de genul cum se aud Audi`urile acelea break cu motor foarte mare ( 3.0 TDI 4x4 ). Credeti ca e normal sa se auda asa? Am vazut si alte Seat`uri si is mai silentioase putin. Exista vreo sansa sa mai reduc putin din zgomot? P. S Masina trage foarte bine, nu am probleme cu puterea.

1 răspuns:
| ÎngerCretin a răspuns:

Daca masina trage foarte bine, nu prea poate sa aiba nimic.
1 ) Ori are multi km facuti. (asta nu cred pentru ca e masina noua si din moment ce ai zis ca trage foarte bine.)
2) Radiatoarele. Poate a intrat ceva la ele si se aude un zgomot.
3)Nu exista.
4) Nu exista.
5) Inexistent.
Si cam atatea stiu laughing