| Liviu321 a întrebat:

Ce mașină nouă pot găsi până în 9000 euro cu tot cu voucherul rabla, in afara de Logan?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o solutie, varianta ar fi renault clio cam 12000€ sau vechiul clio 10000€ - renault face tancuri pe roti nici cele mai premium marci din Germania nu-i depaseste la fiabilitate (bmw mercedes audi) sa stii ca bmw face motoare in china daca au ajuns pe mana lor cu asa ceva atunci faci caca pe bmw - la audi scartaie plasticul la 100 000km cand mergi si mercedesul are probleme cu distributia se rupe cand iti e lumea draga.

| Liviu321 explică (pentru mgtow):

Da, sunt și acestea variante. Ideea e că eu am nevoie de una mai Maricica, deci până acum Loganul e cea mai ok varianta.

| mgtow a răspuns (pentru Liviu321):

Logan e urat ca masina, cert e ca o masina faina nu gasesti la pret de 10000€ multe vin prost concepute design invechit si neatragatoare. Masini faine sant Nissan GT-R - dodge challenger 2020 - subaru brz - BMW M4 - nissan 350Z dar alea costa mult si au motoare prea mari pentru RO

| Liviu321 explică (pentru mgtow):

Eu îmi iau o mașină care să mă ducă din punctul A in punctul Z, nu îmi iau mașina sa mă cocalaresc cu ea pe strada.

| mgtow a răspuns (pentru Liviu321):

Nu trebuie sa ai invidie pe aia care isi permit masini scumpe e satisfactie personala nu cocalarime, dar pentru astia ca voi care nu isi permit si au invidie pe restul asa ziceti ca sant cocalari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fiat tipo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe langa Dacia si Fiat, vezi masinile de clasa mica (Polo, Corsa, Clio, etc).

| nebunu_5532 a răspuns:

Sandero!