| Andri123 a întrebat:

Salut! De când s-au scumpit asigurările nu toți ne permitem sa cumpărăm prin plata implicit. Cel puțin nu eu care încă sunt în facultate. Se poate cumpăra RCA prin rate?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu stiu sigur daca se poate in rate dar poti face lunar sau la 2-3 luni, in functie de buget.Dar daca faci caluculul la 12 luni te ajunge mult mai scump

| Andri123 explică (pentru onasis1961):

Lunar este 280 de lei, pe 3 luni 650, 6 luni 980 și un an13 milioane pe numele lui tata. Încă nu am terminat școala și imi e asa sa le provoc o gaura în buget după ce ca ma intretin și pe mine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai un card de cumparaturi, la eMAG posibil sa poti plati in rate.

| mihai69 a răspuns:

Sunt unele societăți care acceptă plata în 2 sau 4 tranșe. Dar te costă mult mai mult așa. Chiar și dacă faci un mic credit de nevoi personale ieși mai ieftin cumpărând o asigurare RCA pe un an.

| Yuoia a răspuns:

"plata implicit"? Ce forma e asta? Poate plata integrala.
Foloseste autobuzul, tramvaiul. Studentii au gratuitate. Cartonasul ala pe care vei fi nevoita sa-l scoti pentru gratuitate, costa enorm, 10 lei. De aia unii dintre colegii tai nu-l scot.

| dinaprilie a răspuns:

Http://www.rca-in-rate.info/? gclid=CjwKCAjw49qKBhAoEiwAHQVTo59KlIKUHmLMQIxXyw8ZTUyYP4kL7VHa4Z8hv1uwSVNwoYhyOL4l0BoCYa4QAvD_BwE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o metoda sa iei RCA daca nu prea ai bani, mi-am luat eu ieri dar sincer ma cam doare curul de atunci