| anonim_4396 a întrebat:

Salut! De curând mi-am cumpărat un scuter, am aranjat pe la el cam tot ce avea defect. Schimbat antigel și niște chestii minore care nu au importanță. Dar când am schimbat antigelul am observat după ce am aerisit instalația că după ce se încălzește tot curge pe supraplin și trebuie să îl completez mereu, de la ce poate să facă treaba asta?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la faptul ca nu te pricepi si trebuie sa o duci in servis sa o repare un om calificat care stie ce face acolo.

| Edd4 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Știi tu că nu mă pricep? Doar am cerut un sfat

| Sfatuitorul2008 a răspuns:

De la motor