| bogdan44454 a întrebat:

Salut! Recent am vazut ca imi atarna acest plastic la masina(nu stiu cauza). Intrebarea mea e ce este mai exact pentru ca nu ma pricep si care ar fi pretul pentru a o repera. https://imgur.com/a/n8MmBb2

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Ăla este colțul de la scut. A ieșit din acel șurub, nimic mai mult.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care plastic, fata, spate, laterale?

Bula
| Bula a răspuns:

Un sfert din masina este din materiale plastice.
Care parte din ele atarna si cum arata?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune o poză sa vada lumea ce atîrnă, i ti bate lanțul?laughing

| relian a răspuns:

Despre ce plastic vorbesti? Msina are plastice peste tot laughing la tine ce anume atrana si unde mai exact?

| bogdan44454 explică (pentru relian):

Am uitat aseara sa va pun si link-ul.Vina mea.
https://imgur.com/a/n8MmBb2

| relian a răspuns (pentru bogdan44454):

Nu ar parea sa atarne, mi se pare ca asa este.Nu este nimic grav chiar de o atarna cum spui.

| KR0NSTADT a răspuns:

Care plastic și care mașină?