| Vladalexandru97 a întrebat:

am carnetul suspendat pentru 90 de zile, trebuie sa sustin examenul de redobandire in raza judetului unde a fost eliberat permisul, problema e ca se poate sustine examenul doar marti si joi la ora 9:30, dar nu pot ajunge an aceste zile,se poate inchiria sala in alta zi? mentionez ca locuiesc in Brasov si din cauza locului de munca si transport, nu pot ajunge in zilele mai sus mentionate, multumesc happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca vrei sa ti se reduca suspendarea va trebui sa-ti faci timp si sa te prezinti atunci cand este program. In mod sigur n-o sa-si modifice programul pentru tine.
Ca sa fii sigur de ce ti-am spus va trebui sa te interesezi la sursa.

| darrio2007 a răspuns:

Te duci cand este program. Daca ai nevoie de permis. Tu ai nevoie de ei nu ei de tine. Auzi, sa inchiriezi sala. Te duci la vreo nunta?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, se merge la examen doar in orele mentionate pe program!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca nu isi vor face program dupa tine. Ai nevoie de permis mai repede iti faci timp