| Bâra_Andrei_2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Pot inmatricula un KTM 125exc 2t, deoarece de acasa pana la un traseu sunt undeva la 4 km si ma gandeam ca daca sunt prins fara inmatriculare risc dosar penal?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca respecta toate normele unei motociclete care poate circula pe drumurile publice si treci de RAR o poti inmatricula.

1 răspuns:
| AlexBucatica a răspuns:

Ca sa poti inmatricula un vehicul acesta are nevoie de toate dotarile necesare legale, cum ar fi Far, stop, semnalizari, etc...