| paulwalkerfan a întrebat:

Fratele meu vrea sa isi ia o masina si a gasit un audi a6 2002 2.5 tdi 4x4 180 cp! Ce parere aveti? E buna ca masina? Cam cat consuma? E un chilipir la pretul ei...

Răspuns Câştigător
| urseyul a răspuns:

Chilipir dar sa fie controlat bine, ca nu orice poate sa fie si ieftin si bun, mare atentie, plus ca sa schimbi piese la un audi nu e asa ieftin ca la un logan sau mai stiu eu ce marca. cat despre masina e destul de ok spatioasa cu un consum moderat

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si nu si a pus si el intrebarea de ce e un chilipir?

Si care e scopul intrebarii "cat consuma" daca e un motor 2.5 si 4*4? Iti iei motor atat de mare inseamna ca nu iti pasa de consum nu?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Deja ma mananca in palma ca voi lua bani frumosi. Sunt mecanic.

| GangsterQuinn a răspuns:

Eu nu as recomanda.