| anonim_4396 a întrebat:

niste recomandari de moto-cross-uri micute pentru marimea unui copil de 14-15 ani? Nu ma intereseaza fie 4 timpi fie 2 timpi, ma intereseaza sa aiba cutie de viteze manuala cat si ambreiaj manual, daca mi-ati da si siteuri de vanzari ar fi super. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| D2ER a răspuns:

Kawasaki Kx 85. Este un model foarte frumos, iar se potriveste perfect varstei tale. Poti cauta pe olx (gasesti la 1.000 euro) sau poti cumpara una noua la suma de 4. 000euro happy
Bafta