| OoOAlexandruOoO a întrebat:

stie cineva cat ar costa un Mitsubishi evo (Unul nou din magazin pret la noi in tara dar si in afara daca stiti)

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Evo 7 nu se mai produce de ceva vreme, daca il gasesti il gasesti la mana a 2-a, este in jur la 15 mii de euro.

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Evo 10 banuiesc. Cam 40 de mii de euro.

| OoOAlexandruOoO explică (pentru robijam):

Dar un model ca cel folosit in fast & furious 2 cam cat ar costa sti?

| robijam a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Evo 7 nu se mai produce de ceva vreme, daca il gasesti il gasesti la mana a 2-a, este in jur la 15 mii de euro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 40. 000E in sus