| Wayne_Alex_1992 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar arcuri sport sh, h&r -45mm.am gasit pe net la preturi bune,problema e compatibilitatea.Ei le vand de pe astra h,calibra sau fiat stilo, iar eu vreau sa le pun pe loganlaughing) sunt potrivesc sau nu?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea cred ca se potrivesc de la alte masini. Intra pe forumurile dedicate loganului, acolo primesti raspunsurile exacte.
http://www.loganclub.ro/forum/suspensie_sport_de_care_si_de_ce-t9453.html
http://www.daciaclub.ro/index.php?showforum=37

| Wayne_Alex_1992 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa este, nu se potrivesc.Multumesc pentru ajutor, o sa continui sa caut ceva second la pret bun.Multumesc inca odata

7 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Sunt potrivesc, nu sunt potrivesc, nu stiu cum de nu te-au luat cei de la Logan la ei in echipa de tehnicieni pentru poropunerea ta revolutionara in suspensii! Astfel cei de la Logan ar putea sa scoata pe piata si varianta sport, un metis rezultat din imperecherea Logan+Fiat+Opel. Nu te-ai gandit si la niste aripi cu care sa-ti iei zborul si sa ramai pe acolo pe sus? Doar asa putem scapa de"inventatori"de doi lei!

| Wayne_Alex_1992 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Se schimba de ani buni suspensia de serie cu una sport la logan + flanse distantiere pentru tinuta mai buna de drum si aspect."sunt potrivesc", Am scris la repezeala si de-aia am gresit...numa' profesori pe net...si matale nu ti se pare ca esti cam sarcastic la varsta ta? eu am cerut pareri doar de la baietii care au legatura cu domeniu si stiu ce este de facut.

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru Wayne_Alex_1992):

Te-ai intora agramatule, pacat, mare pacat! Tu esti un biet anonim Wane, ramai asa! Punct!

| Wayne_Alex_1992 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Puscarie de om

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru Wayne_Alex_1992):

Tot nu incetezi agramatule, javra umana!

| zeghe88 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de arcuri sport pe logan... dar indicat e sa vb cu un mecanic auto.