| winter a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un golf 5 sau un vw polo din 2006, si nu stiu ce sa aleg, imi place si o masina medie si o masina mica care sa consume putin si sa aiba taxele mici doar ca nu stiu ce sa aleg, ca spect imi plac amandoua.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Daca optezi pentru mai multa putere ia-ti Golf! Stabileste-ti si alte criterrii, ambele "consuma putin si au taxe mici", vezi ce dotari ai dori la fiecare si in functie de astea alege-ti ceva.