| asalt42 a întrebat:

Salutare, am nevoie de un sfat. Ce sa fac daca am pierdut cheia principala de la masina? Se poate face alta sau se poate cumpara?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt diverse ateliere care fac chei fie ele si cu chip. daca vrei originala te duci la reprezentanta da te rupe de bani

| asalt42 explică (pentru suntserios):

Nu vreau sa merg la ceva ateliere pentru ca masina îi un audi a5 model 2012
, mersi de sfat

4 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Daca ai Dacie 1310 merge si cu surubelnita, testat de mine. Daca ai alta masina, atunci trebuie sa faci alta.

| asalt42 explică (pentru MariusF23):

Din pacate nu am Dacia 1310

| AndyPeScurt a răspuns:

La reprezentanta costa in jur de 7 milioane.