| DanySpeedy a întrebat:

Salutare,
Am si eu un Seat Leon 1.9 TDI ALH 66 kw (90CP) din 2003 si as vrea sa-i pun un filtru sport.problema e ca nu ma prea pricep la filtre nu stiu ce sa cumpar...imi puteti da voi niste idei, nume de filtre dar care sa se potriveasca la masina mea.adica sa nu am probleme dupa ce il cumpar ca nu se potriveste sau mai stiu eu ce.big grin
Funda!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca scoatem din ecuatie chinezariile ai de ales intre K&N, Pipercross si Green dar iti recomand K&N pentru diesel si de fapt pentru orice pana in 150 CP K&N este net superior concurentei, peste apar alte firme care fac produse racing, dar din gama street nu racing, eu as exclude Pipercross si Green si as merge numai pe K&N!