| TripleKill16 a întrebat:

Ce parere aveti de bmw 730d 2006 cel cu facelift? Cei care detin acest model sau pareri ceva? Pica repede sau e masina buna?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un mode din varful de gama al unui producator de masini premium, daca nici aia nu e masina fiabila atunci care e?
iar la urma urmei de ce iti pui o astfel de intrebare? in momentul in care detii un seria 7 cu motor de camion inseamna ca respectivele costuri pentru intretinere sunt floare la ureche

| Blamely a răspuns:

Nu-i rea dacă ți-o permiți. Își merită banii.

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

E o masina destul de buna dar parerea mea conteaza si pretul