| NutzuStef a întrebat:

Salutare, este adevarat ca dosarele de redobandire la strada pe raza Jud, Iasi le ia un anumit comisar care nu prea trece la traseu? Care e acela? vreau sa redobandesc permisul si sa stiu daca merita sa dau in Iasi.

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, vorbeste lumea...cand nu isi pot asuma raspundere ca nu reusesc prin forte proprii dau vina pe altii.
adevarul este ca acel comisar vrea sa vada ca ti-ai invatat lectia si ca vei conduce corect. nu mai este indulgent cu tine ca cu un incepator, intelegi? dar daca inveti si conduci corect, bag mana in foc ca vei trece. succes.