| Alexandruuuuuuu a întrebat:

Salutare, zilele astea o sa mi achizitionez o masina si sunt curios in privinta numerelor rosii. Ce documente trebuie sa depun pentru ele? Si de unde fac rost de acele documente? Cineva care stie va rog sa mi detaliati intreaga procedura daca puteti.

2 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Ca sa afli cel mai bun raspuns mergi la un birou de acte auto si cei de acolo iti vor da raspunsul pentru ca sunt pe treaba..si fac asta zi de zi.

| crytical a răspuns (pentru DataSoft):

Tocmai, fac asta zi de zi, si numa de intrebarile tale n-au ei chef laughing